Hakkımızda

3 Gees Eng. bir GRT Uydu  &  Güvenlik  Sistemleri LTD. kuruluşu olup, K.K.T.C'de 15 yılı aşkın deneyim  ve uzmanlığa  sahip  kadrosu ile tüm zayıf akım sistemleri, Solar Enerji Sistemleri, İklimlendirme ve Havalandırma Sistemleri projelendirme, satış, uygulama, satış sonrası destek ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sizin için en uygun çözümü uygulamak ve sosyal hayatınızdaki huzura katkı sağlamak için yanınızda olacaktır.

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.