KLİMA SİSTEMLERİ

2017 yılında klima satış ve servis ağını bünyesine katarak ticaret hayatına devam eden GRT UYDU ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ LTD. gün geçtikçe bilgi, deneyim ve faaliyet gösterdiği iş kollarını arttırmaya gayret göstererek hizmet sektöründe ciddi ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Satış ve hizmet ağını gün geçtikçe büyüten firmamız, müşterilerine tüm ülke genelinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Tüketiciler ile yakın ve sürekli bir iletişim kurmak, gereksinimlerini doğru tespit edip bu yönde örnek bir şirket olmak vizyonu ile hareket eden firmamız, uzman ekibi ve servis kadrosu ile ısıtma ve soğutma sektöründeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırmakta ve çözüm olanaklarını sürekli genişletmektedir.

Beklentileri karşılamakta tereddütsüz lider olma hedefi ile başladığımız çalışma hayatımızda sorumluluk ve yüksek kalite anlayışını ön planda tutarak artı değer yaratmak temel prensibimizdir.

Hedefimiz her müşterimizle dost olmak ve onlar için her zaman çözüm ortağı olarak kalabilmektir. Bu bilinç ile çağımız gereklerine uygun olarak yeniliğe açık, deneyim ve dinamizmi bünyesinde bir arada barındıran genç şirketimiz doğru mühendislik hizmeti verme ilkesi, kaliteli, etkin ve düzenli servis anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerimiz bugün, yarın ve gelecekte taahhütlerini her zaman yerine getirecek bir şirketle çalışmanın rahatlığı içinde olmalıdırlar.

Firmamız, perakende müşterilerinin kullanımına uygun olarak duvar tipi klimalarda kendini ispat etmiş, Fujiplus Air Conditioner System ile A+++ enerji verimliliği, inverter teknolojisi, teknolojik donanımları ve uygun ödeme koşulları ile zengin bir ürün gamı ve hizmet seçeneğini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Bunun yanı sıra, çoğunlukla KOBİ’lerde kullanılan profesyonel seri ve çoklu sistem (multi) klimalarda üstün Japon teknolojisine sahip Fujiplus Air Conditioner System ile farklı ürün ve fiyat alternatiflerini tüketicilerle buluşturuyor. Profesyonel seride ise salon, kaset, kanallı, tavan ve yer-tavan tipleri ile çözümler sunuyor. Ayrıca, çoklu sistem (multi) klimalarda duvar, kanallı, kaset tipi iç ünite seçenekleri de bulunuyor.